Close

Poznaj Startup Makers

Tak bardzo lubimy robić startupy, że postanowiliśmy robić kilka równocześnie. Nie byłoby to możliwe bez Was. Dziękujemy za zaufanie!

W co wierzymy?

Mamy zasady, których trzymamy się równie mocno jak załoga Enterprise. Kochamy się w pięknych produktach technologicznych, zapiętych na ostatni guzik planach finansowych, hard sci-fi, hard rocku i w filmie Walk Hard. 

Startup - rozwijanie biznesu opartego o innowację

Startup to według nas organizacja poszukująca modelu biznesowego, który docelowo złapie trakcję, dopasuje się do zapotrzebowania rynkowego i wytworzy nową jakość w obszarze innowacji produktu lub wartości. Ta filozofia przyświeca nam w rozwijaniu Startup Makers.

Makers - budowanie innowacji technologicznych

Robimy startupy własnymi rękami. Od idei i pomysłu, analizy rynku, ankietowania early-adopterów, po pierwsze linijki kodu, wizerunek marki i strategię marketingową. Wdrażamy narzędzia analityczne, łapiemy trakcję i kierujemy się do inwestora szukając wsparcia kapitałowego i merytorycznego. 

Poznaj partnerów Startup Makers

Jako Startup Makers akcelerowaliśmy już ponad 100 startupów. Rozwijamy też własny startup, TeamRock oraz VC Moiety Ventures. Nie jesteśmy doradcami biznesowymi, ale rzemieślnikami, którzy razem z Tobą doprowadzą Twój startup do wymarzonej inwestycji.

Anna Rakoczy, Partner

Seryjny przedsiębiorca, specjalista od PR i wizerunku marek, w Startup Makers odpowiada za relacje inwestorskie, projekty „spoza menu”, opracowuje strategie marketingowe i wizerunkowe dla naszych startupów.

Zaproś mnie na LinkedIn
Dariusz Ciesielski, Partner

Doświadczony programista i szef technologii, który zjadł zęby na budowaniu architektury dla ponad 15 startupów IT. W Startup Makers dba o dobór narzędzi, budowę MVP, dokumentację techniczną i „serwery”. 😉

Zaproś mnie na LinkedIn
Błażej Szperliński, Partner

Marketingowiec / Analityk wyspecjalizowany w weryfikowaniu hipotez biznesowych w  Najpierw z konieczności, następnie z zamiłowania zaprzyjaźnił się z Excelem. Odpowiada za analizę biznesu i przygotowanie inwestycyjne.

Zaproś mnie na LinkedIn

Rekrutujemy!

Sprawdź nasze aktualne rekrutacje i dołącz do zespołu, który pomaga przedsiębiorcom rozwijać skrzydła!

Sprawdź wolne stanowiska