Przejdź do treści

Kim jesteśmy?

Mamy za sobą 15 lat pracy przy kilkudziesięciu startupach, wspierając pozyskiwanie finansowania w łącznej kwocie ponad €100 milionów. Pomagamy w tworzeniu konkurencyjnych, skalowalnych i rentownych biznesów o stabilnej strukturze i powtarzalnym przychodzie.

Realizowaliśmy projekty na etapie pomysłu, wczesnej komercjalizacji oraz zbierania funduszy na rundę Seed, A, B, a nawet na etapie exitu branżowego. Najlepiej czujemy się w rundach inwestycyjnych od €100.000 do €5.000.000.

Anna Rakoczy
Co-Founder, Investor Relations

Doświadczona członkini zarządu, która w swojej karierze założyła i skutecznie zmonetyzowała m.in. startup technologiczny z obszaru HRtech, własną markę eventową, firmę consultigową z obszaru finansowego, a także doradzała kilkudziesięciu startupom i klientom korporacyjnym z zakresu brand designu i komunikacji wizerunkowej.

738 × 978

Błażej Szperliński
Co-Founder, Investor Relations

Founder, marketingowiec i specjalista ds. finansów, mający 15 lat doświadczenia we współpracy ze startupami technologicznymi w Polsce i za granicą. Tworzył profesjonalne biznesplany, dedykowane dla instytucji rządowych. Uczestniczył w pozyskaniu kapitału od funduszy VC, z dotacji UE, od aniołów biznesu i inwestorów branżowych.