Przejdź do treści

POSZUKIWANIE INWESTORA

Dotrzemy z ofertą Twojego startupu do inwestorów VC, PE, Branżowych i Aniołów biznesu
w Polsce i za granicą, z ticketem inwestycyjnym od €100.000 do €5.000.000.

Kapitał czeka na Twój startup

Pomożemy Ci dotrzeć do inwestorów bez kolejki, wykorzystując nasze kontakty, partnerów biznesowych oraz wiedzę o tym kto, gdzie i kiedy zamierza inwestować w startupy z Twojej branży.

Sprawdzone Kontakty

Współpracujemy ze środowiskami funduszy Venture Capital, Inwestorami branżowymi, Aniołami biznesu i instytucjami finansującymi rozwój startupów oraz nowych technologii w modelu B+R, zarówno w Polsce, w Europie jak i w USA, na Bliskim Wschodzie, w Hong Kongu i w Singapurze.

Dopasowany Pitch

Tworzymy warunki, w których swobodnie zaprezentujesz swój startup przed dopasowanymi inwestorami. W przypadku inwestorów zagranicznych pomożemy z anglojęzyczną terminologią, a na życzenie będziemy Ci towarzyszyć podczas prezentacji.

Bezpieczna Umowa

Omówimy proces inwestycyjny wraz ze szczegółami proponowanej umowy, zapisów, a także pułapek zawartych w umowach przedwstępnych, NDA, listach intencyjnych – w szczególności uwzględniając umowy z podmiotami działającymi poza Polską.

WSPARCIE INWESTYCYJNE

Nie sposób znaleźć inwestora bez profesjonalnej dokumentacji inwestycyjnej. Dowiedz się więcej w jaki sposób opracowujemy ją przed przystąpieniem do fundraisingu.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Chcesz wiedzieć więcej? W prawym dolnym rogu jest nasz czat!

Co jeśli nie znajdziecie inwestora?

Jeśli inwestorzy, do których z pewnością dotrzemy, nie zainwestują w Wasz startup, najpewniej będzie to problem z timingiem lub jakimś parametrem projektu, a nie z faktem, że nie dowiedzieli się o Was. Warto więc zwiększyć swoje szanse, korzystając z profesjonalnego Wsparcia Inwestycyjnego.

Potrzebuję dołączyć co-inwestora, aby zamknąć rundę. Pomożecie?

Pomożemy. W trakcie Wsparcia Inwestycyjnego dajcie nam tylko znać o brakującej kwocie do zamknięcia rundy i o propozycji inwestycyjnej.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby rozpocząć Poszukiwanie Inwestora?

Aby rozpocząć, musimy mieć gwarancję jakości Waszego startupu. Jest nią zrealizowanie Wsparcia Inwestycyjnego, czyli naszej flagowej usługi dla startupów.

Mamy swoje kontakty w funduszach. Co teraz?

Współpraca z nami zakłada… współpracę. Powiedzcie nam do kogo nie chcecie, abyśmy kierowali Wasz pitch, a ominiemy te kontakty. Jeżeli natomiast jako pierwsi znajdziecie inwestora, nawet bazując na opracowanych w ramach Wsparcia Inwestycyjnego materiałach, to nie będziemy oczekiwali prowizji od sukcesu.

Jakie kwoty inwestycji są w zasięgu Startup Makers?

Od €100.000 do €5.000.000.

Czy mogę się rozliczyć w ramach pozyskanej od inwestora kwoty?

Po inwestycji możemy dla Was realizować usługi marketingowe w kwocie premium, aby rozliczyć część wynagrodzenia za pozyskanie inwestora.

Czy inwestor musi być z Polski?

Nie musi. Mamy rozległą sieć kontaktów w Polsce i na świecie, a kapitał możemy zorganizować z Ameryki, Dubaju, Hong Kongu, i mniej egzotycznych lokalizacji jak Niemcy czy UK. W przypadku pierwszej rundy VC, rekomendujemy, aby inwestor był z rodzimego kraju startupu.

Jakie alternatywne formy finansowania (również od VC) proponujecie?

Wspieramy inwestycje tzw. convertible, a także revenue-based investment, oraz klasyczne pożyczki, czy też dotacje.

Czy możemy się rozliczyć w ramach success fee?

Tak, nasza prowizja to 5%, przy czym usługi Poszukiwania Inwestora podejmujemy się wyłącznie po zrealizowaniu dla Was usługi Wsparcie Inwestycyjne, która jest rozliczana jak normalny kontrakt. Wyjątek stanowią jedynie powracający klienci np. z nowym projektem. To gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości startupów i wejście „bez kolejki” do inwestorów.

POSZUKIWANIE INWESTORA DLA TWOJEGO STARTUPU

Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.