Przejdź do treści

PITCH DECK

Opracujemy dla Ciebie pitch deck, który pomoże potencjalnym inwestorom
zrozumieć, czym firma się zajmuje i jakie ma cele biznesowe.

Prezentacje inwestycyjne dla startupów

Pitch deck to pierwsze wrażenie, które przedsiębiorca robi na potencjalnych inwestorach, dlatego ważne jest, aby był dobrze przygotowany i dopracowany.

Wyczerpujący wywiad

Zwykle startupy potrzebują ok. 2 dni roboczych, aby w wyczerpujący sposób odpowiedzieć na wymagane pytania. Szukamy dziury w całym aby inwestor nie miał czym Cię zaskoczyć.

Utworzenie szablonu

Po zebraniu odpowiedzi i kontrolnej telekonferencji przystępujemy do utworzenia szablonów dokumentów: prezentacji inwestycyjnej i teasera.

Opracowanie treści

Bazując na wywiadzie i szablonach, stosując storytelling, opracowujemy narrację zgodnie z którą to właśnie Twój startup zasługuje na inwestycję.

Zakres usług

Tworzymy prezentacje inwestycyjne, teasery inwestycyjne oraz pitch decki. Trzymamy się określonych schematów, które skutecznie przekonują inwestorów do inwestycji.

Opracowanie graficzne

Utworzenie szablonu

Architektura informacji prezentacji

Branding spójny z wizerunkiem startupu

Storytelling

Opracowanie narracji inwestycyjnej

Opracowanie treści prezentacji inwestycyjnej

Treści w języku PL i EN

Format

Prezentacja ok. 20 slajdów

Pitch deck ok. 20 slajdów

Teaser two-pager

PITCH DECK

Pitch deck przekazuje kluczowe informacje o produkcie/usłudze, rynku docelowym, konkurencji, strategii marketingowej, modelu biznesowym i potrzebach finansowych. Pomaga to skoncentrować uwagę odbiorcy na istotnych aspektach przedsięwzięcia. Zawiera on mało tekstu i stanowi tło dla foundera, który prezentuje go w trakcie eventów lub na „demo day”.

PREZENTACJA INWESTYCYJNA

Prezentacja inwestycyjna to specjalnie przygotowana forma komunikacji, której celem jest przekonanie potencjalnych inwestorów do zainwestowania kapitału w konkretny projekt lub firmę. Jest to ważne narzędzie w procesie pozyskiwania finansowania, zwłaszcza dla startupów, przedsiębiorstw szukających rozwoju lub firm planujących emisję akcji. Podobna do pitch decka, prezentacja zawiera znacznie więcej treści i może wyczerpywać temat nawet bez udziału foundera w prezentacji.

TEASER INWESTYCYJNY


Teaser inwestycyjny to krótka prezentacja lub dokument mający na celu zwrócenie uwagi potencjalnych inwestorów i zaintrygowanie ich zainteresowaniem projektem lub firmą. Jest to „wprowadzenie” do startupu, które ma na celu zachęcenie inwestorów do spytania o więcej szczegółów. Może być używany na wczesnym etapie procesu pozyskiwania kapitału, zwłaszcza gdy chcesz przyciągnąć uwagę potencjalnych inwestorów, jeszcze przed prezentacją inwestycyjną.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Psst! Chcesz wiedzieć więcej? W prawym dolnym rogu jest nasz czat.

Jakie są różnice pomiędzy teaserem inwestycyjnym, a prezentacją inwestycyjną?
W jakim formacie otrzymamy prezentację inwestycyjną?

.PDF i na życzenie .AI. Nie opracowujemy prezentacji w formatach .ppt i .pptx.

Jakie są różnice pomiędzy pitch deckiem a prezentacją inwestycyjną?
Czy możemy prosić o poprawki w prezentacji po rozliczeniu usługi?

Jasne! Wszystko oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

Co powinna zawierać dobra prezentacja inwestycyjna?
Czy opracowujecie prezentacje w języku angielskim?

Tak. Wielu klientów prosi o opracowanie dokumentacji w dwóch językach równocześnie. Dodatkowe koszty są niewielkie, a znacznie rozszerza to zakres poszukiwania inwestorów.

NIE CZEKAJ

Napisz do nas, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę, która przyspieszy wzrost Twojej firmy.