Przejdź do treści

WSPARCIE INWESTYCYJNE

W ciągu miesiąca przygotujemy Ciebie i Twój startup do skutecznego pozyskania finansowania.

Opracowanie dokumentacji inwestycyjnej

Stworzymy niezbędne dokumenty, które umożliwią inwestorom szybkie podjęcie decyzji o wsparciu Twojego startupu.

Model Finansowy

Opracujemy arkusz .XSLX zawierający kluczowe wskaźniki finansowe, w tym EBITDA, CAC, LTV, ARPU, Churn Rate, MRR, CAGR, OPEX, Wzrost YoY, Wycena pre-money, Wycena post-money, ujęte w sekcjach Dashboard, Przychody, Koszty, Ceny i marże, Rynek, Zapotrzebowanie kapitałowe.

Prezentacja

Stworzymy profesjonalną Prezentację inwestycyjną i Teaser, z opisem Zespołu, Problemu, Rozwiązania, Timingu, Trakcji, Rynku oraz Oferty inwestycyjnej.

Analiza startupu

Sprawdzimy i udokumentujemy na jakim etapie rozwoju TRL jest Twój produkt, na jaką kwotę inwestycji możesz liczyć, czy Twój rynek pozwoli osiągnąć skalę, której potrzebujesz, oraz czy spełniasz wymagania formalne, jakie inwestorzy stawiają startupom w zakresie zespołu, trakcji, czy struktury udziałowej.

POSZUKIWANIE INWESTORA

Wsparcie Inwestycyjne to pierwszy krok. Dowiedz się, w jaki sposób odbywa się poszukiwanie inwestora z ticketem inwestycyjnym od €100.000 do €5.000.000, z wykorzystaniem profesjonalnej dokumentacji inwestycyjnej.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wciąż masz pytania? W prawym, dolnym rogu naszej strony jest czat!

Mamy już opracowaną dokumentację inwestycyjną. Co teraz?

Poświęćcie dwa tygodnie na próbę dotarcia do inwestorów z Waszymi materiałami. Jeśli odzew nie będzie satysfakcjonujący, najprawdopodobniej coś jest z nimi nie tak. Wówczas zapraszamy do współpracy w ramach Wsparcia Inwestycyjnego i następnie Poszukiwania Inwestora.

W jakim formacie opracowujecie dokumentację inwestycyjną?

Pracujemy na Google Docs i Google Sheets, oraz na pakietach graficznych Adobe. Prezentacje zostają zapisane do formatu .pdf, a modele finansowe do formatu .xlsx.

Mamy już opracowany model finansowy. Co teraz?

Jeśli nawiążemy współpracę, upewnimy się, że Wasz model zawiera empirycznie popartą prognozę wzrostu w ciągu 3 lat od wejścia inwestycji, wszystkie niezbędne wskaźniki finansowe. Dodatkowo sprawdzimy, czy ekstrapolacja modelu w długim okresie sugeruje potencjał wzrostu do wyceny €500M w oparciu o rynek i timing jego penetracji.

Na jakim etapie musi być startup, aby skorzystać z waszych usług?

Dowolnym. Pracowaliśmy z projektami na poziomie pomysłu, pre-seed, rundy A, a nawet exitu do inwestora branżowego.

Czy pomagacie również z oprawą wizualną i mockupami?

Tak. Wiele startupów dysponuje bogatymi osiągnięciami B+R, ale ma zaległości w zakresie brandingu. Bez obaw – stworzymy Wam logo i spójną identyfikację wizualną, aby projekt wyglądał profesjonalnie.

Czy pomagacie też z modelem biznesowym?

Tak. Wiemy, jakie modele biznesowe są atrakcyjne dla inwestorów i pomagamy Wam je udokumentować z wykorzystaniem ram Business Model Canvas.

WSPARCIE INWESTYCYJNE DLA TWOJEGO STARTUPU

Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.